Taraftar Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taraftar Forum

Maç Sahada izlenir Taraftar Forumda Tartışılır

KapıAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

F.Bahçe'yi istiyorum

YazarMesaj
SAMURAI
Moderator
Moderator
SAMURAI

F.Bahçe'yi istiyorum Empty
MesajKonu: F.Bahçe'yi istiyorum   F.Bahçe'yi istiyorum I_icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 2:07 pm

F.Bahçe'yi istiyorum 2CF877A9DE6AC4458F0058FCb

Barcelona'nın yıldız futbolcusu Eto'o, Fenerbahçe'den çok cazip bir transfer teklifi aldığını dile getirerek, "Bu müthiş öneriyi Barcelona'ya dönünce değerlendireceğim. Fener'de oynamak istiyorum" dedi. Açıklamayı dünyanın tüm ajansları 'flaş haber' olarak geçti. Fotomaç, 8 Temmuz'da Eto'o ile Fenerbahçe arasında yaşanan gizli görüşmeleri 'Fenerbahçe, dünyada yılın transferine imza atıyor! NÜKLEER BOMBA ETO'O' manşeti ile duyurmuştu

FENERBAHÇE YALANLAMIŞTI
TEKNİK direktörlüğe Luis Aragones'i getirdikten sonra Güiza'yı renklerine katarak tarihinin en pahalı transferini gerçekleştiren Fenerbahçe, Samuel Eto'o'yu da almak üzere. Evet, tüm dünyayı peşinden koşturan Barcelona'nın Karemunlu golcüsü Eto'o, reklam amaçlı olarak gittiği Özbekistan'dan sarı-lacivertlilere büyük müjdeyi verdi: "Fenerbahçe'den çok cazip bir transfer teklifi aldım. Bu teklifi Barcelona'ya dönünce değerlendireceğim. Fenerbahçe'de oynamayı istiyorum" dedi. Fenerbahçe kulübü, resmi internet sitesinden "Eto'o ile ilgilenmiyoruz" dese de Kamerunlu yıldız, dün yaptığı açıklama ile Fotomaç'ı doğrulamış oldu.

FOTOMAÇ 10 GÜN ÖNCE YAZDI
ÖZBEKİSTAN'ın Kuruvchi takımının davetlisi olarak bu ülkeye giden yıldız futbolcu, başkent Taşkent'te dün basın toplantısı düzenledi. Siyah inci Eto'o, transfer konusunda sorulan bir soruya, "Türkiye'den Fenerbahçe bana müthiş bir teklifte bulundu" cevabını verdi. Fenerbahçe ile Samuel Eto'o ve menajeri arasında yaşanan transfer pazarlıklarını gün gün takip eden Fotomaç, 8 Temmuz 2008 Salı günü "Fenerbahçe, dünyada yılın transferine imza atıyor. NÜKLEER BOMBA ETO'O" manşetini atmıştı. Bu bomba haber, Türk basınında sadece Fotomaç'ta yer almıştı. Biz boşuna 'TRANSFER FOTOMAÇ'TAN İZLENİR' demiyoruz!

ETO'O KiMDiR?
Doğum tarihi: 10 Mart 1981
Doğum yeri: Kamerun
Boy: 1.80
Kilo: 75
Numarası: 9
Kariyeri: 326 maç / 159 gol
Milli Takım: 70 maç / 33 gol
Sözleşme bitiş tarihi: 2010

Oynadığı Kulüpler: RealMadrid B, Real Madrid, Leganes, Espanyol, Mallorca, Barcelona
Başarıları: İspanya KralKupası (Mallorca 2003), La Liga (Barcelona 2005,2006), Şampiyonlar Ligi (Bar-celona 2006), İspanya SüperKupası (Barcelona 2006,2007) Afrika Uluslar Kupası(Kamerun - 2000, 2002)

KYNAK : Fotomaç

F.Bahçe'yi istiyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-