Taraftar Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taraftar Forum

Maç Sahada izlenir Taraftar Forumda Tartışılır

KapıAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Zico: Güiza olsaydı F.Bahçe'ye final oynatırdım

YazarMesaj
HARA-KIRI
Süper Administrator
Süper Administrator
HARA-KIRI

Zico: Güiza olsaydı F.Bahçe'ye final oynatırdım Empty
MesajKonu: Zico: Güiza olsaydı F.Bahçe'ye final oynatırdım   Zico: Güiza olsaydı F.Bahçe'ye final oynatırdım I_icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 7:32 pm

Zico: Güiza olsaydı F.Bahçe'ye final oynatırdım 1D01D103AACD394BB41691F0b

Fenerbahçe'nin eski hocası Zico, Güiza transferini Fotomaç'a değerlendirdi. Brezilyalı çalıştırıcı, "Eğer geçen sezon kadromda Güiza olsaydı Şampiyonlar Ligi'nde finale çıkardık" dedi.

Kupayı kaldırırdık

F.Bahçe'nin eski teknik direktörü, "Geçen sezon kadromuzda Güiza gibi bir golcü olsaydı şampiyonluğu kaptırmazdık" dedi.

KALİTESİ ORTADA
Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Arthur Zico, yönetimin Daniel Güiza'yı transfer etmesini 'büyük başarı' olarak nitelendirdi. Brezilyalı çalıştırıcı, İspanyol golcünün dünyanın en iyi liglerinden La Liga'da gol kralı olduğunu hatırlatarak, "Bu

küçümsenmeyecek bir olay. Güiza, Avrupa
Şampiyonası'nda
da attığı gollerle kalitesini ispat etti" ifadelerini kullandı.

İŞİNİ İYİ YAPIYOR
Güiza'nın Fenerbahçe'ye çok yararlı olacağını düşündüğünü kaydeden Zico, "Gol bölgelerinde işini çok iyi yapıyor. Kıvrak, zeki ve son vuruş becerisi üst düzeyde. Hem ligde, hem de Şampiyonlar Ligi'nde takıma büyük katkı sağlayacağına inanıyorum. Geçen yıl kadromuzda olsaydı şampiyonluğu Galatasaray'a kaptırmazdık" yorumunda bulundu.
https://taraftar.canadian-forum.com

Zico: Güiza olsaydı F.Bahçe'ye final oynatırdım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-