Taraftar Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taraftar Forum

Maç Sahada izlenir Taraftar Forumda Tartışılır

KapıAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"Ben yıldız değilim"

YazarMesaj
iNFAZ
Administrator
Administrator
iNFAZ

"Ben yıldız değilim" Empty
MesajKonu: "Ben yıldız değilim"   "Ben yıldız değilim" I_icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 10:22 am

"Ben yıldız değilim" 5893_B_delgado090

Beşiktaş'ın 2011 yılına kadar sözleşme yenilediği kaptanı Delgado, "Bana sürekli 'sen takımın yıldızısın' diyorlar. Ben yıldız değilim olmakta da istemiyorum. Bence herkes çalışırken, eşit olmalı, birileri gol atıyor, daha estetik oynuyor diye yıldız olmamalı. Ben yıldız değilim" dedi. Arjantinli futbolcu, takımda bir yıldız bulunmadığını da belirterek, "Bence bu takımın yıldızı da yok. Kendimizi ayrıcalıklı konuma getirdiğimiz gün sıkıntı yaşarız Bu yüzden ben takımda yıldız vardır da demiyorum. Takım oynadığı oyunla hep birlikte yıldız olacak. Bunu başarmalıyız" diye konuştu.

"KAPTANLIK BENİM RÜYAMDI"

Önceki gün çekilen fisktürü de değerlendiren Delgado şunları söyledi: "Derbi ilk olmuş sonra olmuş. Bu hiç önemli değil. Nasıl olsa şampiyon olmak için bütün maçları kazanman gerekebilir. Derbi maçları kazan diğerlerini kaybet diye bir düşünce yok zaten. Bu yüzden ilk son hafta fark etmez çıkıp oynayacağız, şampiyon olacaksak hepsini yeneceğiz." Kaptanlıkla ilgili olarak da Delgado, "Kaptanlık benim rüyamdı. Hep kaptan olacağımı günün hayalini kurardım. Şimdi buna ulaştım. Kolay değil, bütün oyuncularla iyi iletişim kurmaya çalışıyorum. Bunu başaracağıma inanıyorum. Türkçe öğrenmeye de başladım" diyerek sözlerini tamamladı.

25.07.2008
Kaynak : Sabah

"Ben yıldız değilim"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-