Taraftar Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taraftar Forum

Maç Sahada izlenir Taraftar Forumda Tartışılır

KapıAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"Dünya çapında bir kulübe geldim"

2 posters
YazarMesaj
SAMURAI
Moderator
Moderator
SAMURAI

"Dünya çapında bir kulübe geldim" Empty
MesajKonu: "Dünya çapında bir kulübe geldim"   "Dünya çapında bir kulübe geldim" I_icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 8:31 am

"Dünya çapında bir kulübe geldim" 9607_8499_B_meira003

Galatasaray Kulübü, Portekiz Milli Takımı oyuncusu ve Stuttgart'ın kaptanı Fernando Meira ile 4 yıllık sözleşme imzaladı. Sarı kırmızılı takımın Almanya kampına katılan tecrübeli savunma oyuncusu Meira, burada kendisini 4 yıllığına sarı kırmızılı renklere bağlayan sözleşmeyi imzaladı. İmza töreninde konuşan Galatasaray Futbol AŞ Genel Müdürü Adnan Sezgin, "Uzun süreli çalışmalarımız sonucunda, hedeflerimiz doğrultusundaki çok önemli bir oyuncuyu kadromuza kattık. Zaten güçlü olan kadromuz, Meira ile daha da güçlendi" dedi.

Sarı kırmızılı kulübün yöneticisi Haldun Üstünel, bir ekip çalışması sonucu bu transferi gerçekleştirdiklerini ifade ederek, "Kendisiyle çok iyi görüşmelerimiz oldu. Ülkesinde ve Almanya'da çok sevilen karakterli bir oyuncuyu Galatasaray'a kazandırdık. Bundan sonra transfer çalışmalarımız sürecek, ama şu an bir açıklama yamayacağız" diye konuştu.

Fernando Meira ise dünya çapında bir kulübe geldiğini belirterek, şunları söyledi: "Benim hedeflerimin örtüştüğü bir kulüp. Ben ve Galatasaray, başarıyı isteyen bir düşünceye sahibiz. 4 yıl boyunca Galatasaray'da başarılı olmayı, önümüzdeki sezon şampiyonluk yaşayıp, Avrupa kupalarında başarıyı hedefliyorum. Ayrıca Galatasaray'daki futbolumla 2010 Dünya Kupası ve 2012 Avrupa Şampiyonaları'nda Portekiz Milli Takımı'nda forma giymeyi hedefliyorum"

Adnan Sezgin'in, Galatasaray'ın hedeflerini kendisine anlattığını ve bundan çok büyük keyif aldığını vurgulayan Meira, "Bu hedeflerin içinde bulunmak için çok istekliyim. Hedefimde yeni bir kulüple 4-5 yıllık bir mukavele yapma düşüncem vardı ve bu düşüncemi Galatasaray gibi büyük bir kulüple gerçekleştirdim. Galatasaray yönetiminin beni istemesi ve bu yöndeki çabalarına müteşekkirim" şeklinde konuştu.

22.07.2008
Kaynak : DHA
HARA-KIRI
Süper Administrator
Süper Administrator
HARA-KIRI

"Dünya çapında bir kulübe geldim" Empty
MesajKonu: Geri: "Dünya çapında bir kulübe geldim"   "Dünya çapında bir kulübe geldim" I_icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 6:15 pm

konu daha önce verildi konu kilit..
https://taraftar.canadian-forum.com

"Dünya çapında bir kulübe geldim"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-