Taraftar Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taraftar Forum

Maç Sahada izlenir Taraftar Forumda Tartışılır

KapıAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"Ailesini ikna ettik"

YazarMesaj
SAMURAI
Moderator
Moderator
SAMURAI

"Ailesini ikna ettik" Empty
MesajKonu: "Ailesini ikna ettik"   "Ailesini ikna ettik" I_icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 8:45 am

"Ailesini ikna ettik" 2801_B_Haldunustunel002

Sezon biter bitmez transfer çalışmaları için Avrupa’nın dört bir yanını dolaşan futbol şube sorumlusu Haldun Üstünel, mekik dokuduğu 7 ülkenin ardından sarı kırmızılıların ikinci yabancı transferi Fernando Meira’yı takıma kazandırdı.

Evliya Çelebi misali Avrupa seyahatine çıkan Üstünel, yolculuğunu şöyle anlattı: "Kafamızda olan, takımın eksik olduğu yerlere oyuncu transfer etmek için, tam 7 ülke gezdim. İstediğimiz oyuncularla temas halinden oldum. Kimi çok uçuk rakamlar söyledi, kimi ise başka takımlara gideceğini belirtti."

Kampta imza töreni

Üstünel, Stuttgart’ın Portekizlisi Meira’yı nasıl ikna ettiğini de şöyle anlattı: "Meira’nın önce ailesini ikna etmek istedik. Daha sonra İstanbul’a gelirse nerede oturacağını, çocuklarını nerede okutacağına dair problemlerle karşılaştım. Kendisini zor ikna ettim. Sonunda anlaşmayı sağladık." Üstünel kaleci konusunda ise "İtalyan takımları bile kaleci avına çıkmışlar. Biz artık Aykut, Orkun ve Fırat’a güveneceğiz" dedi. Öte yandan Meira bugünG.Saray’ın Duisburg’daki kampına katılacak ve düzenlenecek törende resmi imzayı atacak.

22.07.2008
Kaynak : Hürriyet

"Ailesini ikna ettik"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-